KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384217
nr 1538 4217
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Sunrise". Signerad. Olja på vinylskiva. Bildmått: 30x30 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:01:18
100 kr
150 kr
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson